B16B-PHDSS(LF)(SN)
B16B-PHDSS(LF)(SN)
B16B-PHDSS
DigiKeyn tuotenumero
455-B16B-PHDSS-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
B16B-PHDSS
Kuvaus
CONN HEADER VERT 16POS 2MM
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 16 napainen 0,079" (2,00mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
B16B-PHDSS -mallit
Kategoria
Kontaktin pituus - liitäntä
0,114" (2,90mm)
Valm.
Kontaktin pituus - tappi
0,118" (3,00mm)
Sarja
Koskettimen kokonaispituus
0,291" (7,40mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Eristyksen korkeus
0,256" (6,50mm)
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin muoto
Neliö
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Tina
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Jako - liitäntä
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Napojen lukumäärä
Eristyksen materiaali
Polyamidi (PA), Nylon, Lasitäytteinen
Rivien lukumäärä
2
Toimintalämpötila
-25°C – 85°C
Riviväli - liitäntä
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Eristyksen väri
Luonnollinen
Tyyppi
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Suojaus
Suojattu - 4 seinämää
Jänniteluokitus
250V
Asennustyyppi
Pinoamiskorkeus liitettynä
8,8mm