B10B-PASK(LF)(SN)
B10B-PASK(LF)(SN)
B10B-PASK
DigiKeyn tuotenumero
455-B10B-PASK-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
B10B-PASK
Kuvaus
CONN HEADER VERT 10POS 2MM
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 10 napainen 0,079" (2,00mm)
Kategoria
Kontaktin pituus - liitäntä
0,126" (3,20mm)
Valm.
Kontaktin pituus - tappi
0,118" (3,00mm)
Sarja
Koskettimen kokonaispituus
0,319" (8,10mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Eristyksen korkeus
0,303" (7,70mm)
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin muoto
Neliö
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Tina
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Jako - liitäntä
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Napojen lukumäärä
Eristyksen materiaali
Polybutyleenitereftalaatti (PBT), Lasitäytteinen
Rivien lukumäärä
1
Toimintalämpötila
-25°C – 85°C
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Tyyppi
Eristyksen väri
Luonnollinen
Suojaus
Suojattu - 4 seinämää
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Asennustyyppi
Jänniteluokitus
250V
Terminointi
Taivutettu nasta, Juotostina
Pinoamiskorkeus liitettynä
9,9mm, 14,7mm, 14,9mm