ASPHSPH24K203
DigiKeyn tuotenumero
455-3359-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ASPHSPH24K203
Kuvaus
LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 8" TIN
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Musta 24 AWG Hyppyjohto Liitin – liitin Tina 8,00" (203,20mm)
Kategoria
Johdon paksuus
24 AWG
Valmistaja
JST Sales America Inc.
Kontaktin pintakäsittely
Tina
Sarja
Väri
Musta
Pakkaustapa
Irtotavara
Rivien lukumäärä
1
Osan tila
Aktiivinen
Johtimien lukumäärä
1
Kontaktin pää
Liitin – liitin
Päätuotenumero
Pituus
8,00" (203,20mm)
Ympäristö- ja vientiluokitukset
Tuotteita koskevat kysymykset ja vastaukset
Lisäresurssit
Varastossa: 4 572
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Irtotavara
Määrä Yksikköhinta Yhteensä
Valmistajien vakiokoko
Vaihtoehtoinen pituus
LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 2" TIN
Varastossa: 0
LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 6" TIN
LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 12" TIN
LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 4" TIN
LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 10" TIN