APAPA22K102
DigiKeyn tuotenumero
455-3355-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
APAPA22K102
Kuvaus
JUMPER SPHD-001T-P0.5 X2 4"
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Musta 22 AWG Hyppyjohto Liitin – liitin Tina 4,00" (101,60mm)
Kategoria
Johdon paksuus
22 AWG
Valmistaja
JST Sales America Inc.
Kontaktin pintakäsittely
Tina
Sarja
Väri
Musta
Pakkaustapa
Irtotavara
Rivien lukumäärä
1
Osan tila
Aktiivinen
Johtimien lukumäärä
1
Kontaktin pää
Liitin – liitin
Päätuotenumero
Pituus
4,00" (101,60mm)