APALPAL22K152
DigiKeyn tuotenumero
455-3088-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
APALPAL22K152
Kuvaus
JUMPER SPAL-001T-P0.5 X2 6"
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Musta 22 AWG Hyppyjohto Nasta – nasta Tina 6,00" (152,40mm)
Kategoria
Johdon paksuus
22 AWG
Valmistaja
JST Sales America Inc.
Kontaktin pintakäsittely
Tina
Sarja
Väri
Musta
Pakkaustapa
Irtotavara
Rivien lukumäärä
1
Osan tila
Aktiivinen
Johtimien lukumäärä
1
Kontaktin pää
Nasta – nasta
Päätuotenumero
Pituus
6,00" (152,40mm)