20P10.0-JMCS-GAN-A-TF
DigiKeyn tuotenumero
455-20P10.0-JMCS-GAN-A-TF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
20P10.0-JMCS-GAN-A-TF
Kuvaus
JMC PLUG (SMT/TOP TYPE)
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
20 Napainen liitin Pistotulppa, Ulomman vaipan kosketinosat Kiinnitys pintaan Kulta
Kategoria
Napojen lukumäärä
20
Valmistaja
JST Sales America Inc.
Jako
0,020" (0,50mm)
Sarja
Rivien lukumäärä
2
Pakkaustapa
Irtotavara
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Liittimen tyyppi
Pistotulppa, Ulomman vaipan kosketinosat
Pinoamiskorkeus liitettynä
10mm