QSCF500Q9R1C1GV001T | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | QSCF500Q9R1C1GV001T |
Kuvaus | CAP CER 9.1PF 50V C0G/NP0 0402 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 17 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 9.1 pF ±0,25pF 50V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0402 (1005 metrinen) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | QSCF500Q9R1C1GV001T -mallit |
Kategoria | Lämpötilakerroin |
Valm. | Toimintalämpötila -55°C – 150°C |
Toleranssi ±0,25pF | Koko/mitat 0,040" pit. x 0,020" lev. (1,02mm x 0,51mm) |
Jännite – nimellinen | Paksuus (maks.) 0,024" (0,61mm) |