QSCF500Q8R2B1GV001T on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
KEMET
Varastossa: 13 385
Tekniset tiedot
Parannus
KYOCERA AVX
Varastossa: 7 349
Tekniset tiedot
Parannus
KYOCERA AVX
Varastossa: 150
KEMET
8.2 pF ±0,1pF 50V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0402 (1005 metrinen)
Johanson Technology Multi-Layer High-Q SMD Capacitors | Datasheet Preview
QSCF500Q8R2B1GV001T
DigiKeyn tuotenumero
712-QSCF500Q8R2B1GV001TTR-ND - Rullattu teippi (TR)
712-QSCF500Q8R2B1GV001TCT-ND - Cut Tape (CT)
712-QSCF500Q8R2B1GV001TDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
QSCF500Q8R2B1GV001T
Kuvaus
CAP CER 8.2PF 50V C0G/NP0 0402
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
QSCF500Q8R2B1GV001T -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Sarja
Ominaisuudet
Korkea Q, Matala häviö, Erittäin matala ESR
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Toleranssi
±0,1pF
Koko/mitat
0,040" pit. x 0,020" lev. (1,02mm x 0,51mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,024" (0,61mm)