QLCD500Q300G1NT001T on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Johanson Technology Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Johanson Technology Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Uusi tuote
30 pF ±2% 50V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0201 (0603 metrinen)
QLCD500Q300G1NT001T
DigiKeyn tuotenumero
712-QLCD500Q300G1NT001TTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
QLCD500Q300G1NT001T
Kuvaus
CAPACITORS HIGH-Q MLC L-SERIES,
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Ominaisuudet
Korkea Q, Matala häviö
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Sovellukset
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
0201 (0603 metrinen)
Toleranssi
±2%
Koko/mitat
0,024" pit. x 0,012" lev. (0,60mm x 0,30mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,013" (0,33mm)