LRC0201BS5N6GV001T
DigiKeyn tuotenumero
712-LRC0201BS5N6GV001TTR-ND - Rullattu teippi (TR)
712-LRC0201BS5N6GV001TCT-ND - Cut Tape (CT)
712-LRC0201BS5N6GV001TDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LRC0201BS5N6GV001T
Kuvaus
FIXED IND 5.6NH 300MA 600 MOHM
Tarkka kuvaus
5.6 nH Suojaamaton Monikerroksinen Induktori 300 mA 600mOhm maks. 0201 (0603 metrinen)
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
600mOhm maks.
Valm.
Q taajuudella
5 @ 100MHz
Taajuus - itseresonoiva
5,5GHz
Toimintalämpötila
-55°C – 100°C
Induktanssitaajuus - testi
100 MHz
Toleranssi
±0,3nH
Koko/mitat
0,024" pit. x 0,012" lev. (0,60mm x 0,30mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,013" (0,33mm)