LRC0201BS2N2GV001T
DigiKeyn tuotenumero
712-LRC0201BS2N2GV001TTR-ND - Rullattu teippi (TR)
712-LRC0201BS2N2GV001TCT-ND - Cut Tape (CT)
712-LRC0201BS2N2GV001TDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LRC0201BS2N2GV001T
Kuvaus
FIXED IND 2.2NH 300MA 260 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2.2 nH Suojaamaton Monikerroksinen Induktori 300 mA 260mOhm maks. 0201 (0603 metrinen)
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
260mOhm maks.
Valm.
Q taajuudella
4 @ 100MHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Taajuus - itseresonoiva
9,5GHz
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 100°C
Tyyppi
Monikerroksinen
Induktanssitaajuus - testi
100 MHz
Materiaali - ydin
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Induktanssi
Pakkaus / kotelo
0201 (0603 metrinen)
Toleranssi
±0,3nH
Valmistajan laitepakkaus
0201 (0603 metrinen)
Virtaluokitus (ampeeria)
Koko/mitat
0,024" pit. x 0,012" lev. (0,60mm x 0,30mm)
Suojakuori
Suojaamaton
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,013" (0,33mm)