7240BP15B2000002E
DigiKeyn tuotenumero
712-7240BP15B2000002ETR-ND - Rullattu teippi (TR)
712-7240BP15B2000002ECT-ND - Cut Tape (CT)
712-7240BP15B2000002EDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
7240BP15B2000002E
Kuvaus
CER FILTER 7.24GHZ BAND PASS
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
7,24GHz keskitaajuus Kaistanpäästö Keraamiset suodattimet 2 GHz 50Ohm 0805 (2012 metrinen), 4 juotoskohtaa piirilevylle
Kategoria
Kytkentähäviö
2,5dB
Valmistaja
Johanson Technology Inc.
Suodatintyyppi
Kaistanpäästö
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen), 4 juotoskohtaa piirilevylle
Taajuus
7,24GHz keskitaajuus
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Impedanssi
50Ohm
Korkeus (maks.)
0,041" (1,05mm)
Kaistanleveys
2 GHz