5550BP14A0800001T
DigiKeyn tuotenumero
712-5550BP14A0800001TTR-ND - Rullattu teippi (TR)
712-5550BP14A0800001TCT-ND - Cut Tape (CT)
712-5550BP14A0800001TDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
5550BP14A0800001T
Kuvaus
RF FILTER BAND PASS 5.55GHZ 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
5,55GHz Taajuus Kaistanpäästö RF-suodattimet (radiotaajuus) 800MHz kaistanleveys 0,7dB 0603 (1608 metrinen), 3 juotoskohtaa piirilevylle
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
5550BP14A0800001T -mallit
Kategoria
Suodatintyyppi
Kaistanpäästö
Valmistaja
Johanson Technology Inc.
Kytkentähäviö
0,7dB
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen), 3 juotoskohtaa piirilevylle
Taajuus
5,55GHz
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Kaistanleveys
800MHz
Korkeus (maks.)
0,024" (0,60mm)