2500BL14M0050001T
DigiKeyn tuotenumero
712-2500BL14M0050001TTR-ND - Rullattu teippi (TR)
712-2500BL14M0050001TCT-ND - Cut Tape (CT)
712-2500BL14M0050001TDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
2500BL14M0050001T
Kuvaus
BALUN 2.3GHZ-2.7GHZ 50/50 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
RF Balun 2,3GHz – 2,7GHz 50 / 50Ohm 0603 (1608 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
2500BL14M0050001T -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Impedanssi - balansoimaton/balansoitu
50 / 50Ohm
Valmistaja
Johanson Technology Inc.
Vaihe-ero
180° ±15°
Sarja
Kytkentähäviö (maks.)
1,2dB
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Paluuhäviö (min.)
9,5dB
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Taajuusalue
2,3GHz – 2,7GHz