Tuotteen 2450AT45A0100002E kuvaa ei ole saatavana
2450AT45A0100002E
DigiKeyn tuotenumero
712-2450AT45A0100002ETR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
2450AT45A0100002E
Kuvaus
RF ANTENNA
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2,45GHz Bluetooth, WLAN Siru RF-antennit 2,4GHz – 2,5GHz 2,2dBi Juotostina Kiinnitys pintaan
Kategoria
Paluuhäviö
9,5dB
Valmistaja
Johanson Technology Inc.
Vahvistus
2,2dBi
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Teho - maksimi
3 W
Osan tila
Aktiivinen
Terminointi
Juotostina
RF-perhe/standardi
Bluetooth
Luokka
Autoteollisuus
Taajuusryhmä
UHF (2GHz – 3GHz)
Hyväksyntä
AEC-Q200
Taajuus (keskikohta/kaista)
2,45GHz
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Taajuusalue
2,4GHz – 2,5GHz
Korkeus (maks.)
0,047" (1,19mm)