1575AT54A0010001E
DigiKeyn tuotenumero
712-1575AT54A0010001ETR-ND - Rullattu teippi (TR)
712-1575AT54A0010001ECT-ND - Cut Tape (CT)
712-1575AT54A0010001EDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1575AT54A0010001E
Kuvaus
RF ANT 1.575GHZ/1.602GHZ CHIP
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1,575GHz, 1,602GHz GLONASS, GPS Siru RF-antennit 1,575GHz – 1,605GHz 1,3dBi Juotostina Kiinnitys pintaan
Kategoria
Raitojen lukumäärä
2
Valmistaja
Johanson Technology Inc.
Paluuhäviö
-9,5dB
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vahvistus
1,3dBi
Osan tila
Aktiivinen
Teho - maksimi
2 W
RF-perhe/standardi
Navigointi
Terminointi
Juotostina
Taajuusryhmä
UHF (1GHz – 2GHz)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Taajuus (keskikohta/kaista)
1,575GHz, 1,602GHz
Korkeus (maks.)
0,126" (3,20mm)
Taajuusalue
1,575GHz – 1,605GHz