BF22258-25B/DK01
DigiKeyn tuotenumero
289-1111-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BF22258-25B/DK01
Kuvaus
CCFL WH LAMP 1600V 5MA 2.2X258MM
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
CCFL, Kolmifosforinen RGB-valkovalolamppu, kytkentä 1600V (Start), 535V (Operating) 5 mA 38000 cd/m2 2,2mm x 258mm
Kategoria
Jännite
1600V (Start), 535V (Operating)
Valmistaja
JKL Components Corp.
Virta
5 mA
Pakkaustapa
Irtotavara
Lähtö
38000 cd/m2
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
2,2mm x 258mm