Q 40,0-JXS21P4-8-10/50-T3-FU-AEC-LF
DigiKeyn tuotenumero
1908-Q40,0-JXS21P4-8-10/50-T3-FU-AEC-LFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
1908-Q40,0-JXS21P4-8-10/50-T3-FU-AEC-LFCT-ND - Cut Tape (CT)
1908-Q40,0-JXS21P4-8-10/50-T3-FU-AEC-LFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
Kuvaus
CRYSTAL 40,0MHZ 8PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
40 MHz ±10ppm Kiteet 8pF 50 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
50 Ohms
Valm.
Käyttötila
Fundamentaalinen
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
40 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (2x1,6)
Taajuuden vakaus
±50ppm
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm)
Taajuustoleranssi
±10ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)
Kuormakapasitanssi
8pF