Q 40,0-JXS21P4-8-10/50-T3-FU-AEC-LF | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | Q 40,0-JXS21P4-8-10/50-T3-FU-AEC-LF |
Kuvaus | CRYSTAL 40,0MHZ 8PF SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 12 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 40 MHz ±10ppm Kiteet 8pF 50 Ohms 4-SMD, ei johtoa |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | ESR (ekvivalenttinen sarjavastus) 50 Ohms |
Valm. | Käyttötila Fundamentaalinen |
Sarja | Toimintalämpötila -40°C – 125°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Luokitukset AEC-Q200 |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Tyyppi MHz-kide | Pakkaus / kotelo |
Taajuus 40 MHz | Valmistajan laitepakkaus 4-SMD (2x1,6) |
Taajuuden vakaus ±50ppm | Koko/mitat 0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm) |
Taajuustoleranssi ±10ppm | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,022" (0,55mm) |
Kuormakapasitanssi 8pF |