O 12,0-JO32-B-1V3-1-T1-LF
DigiKeyn tuotenumero
1908-O120-JO32-B-1V3-1-T1-LFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
1908-O120-JO32-B-1V3-1-T1-LFCT-ND - Cut Tape (CT)
1908-O120-JO32-B-1V3-1-T1-LFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
O 12,0-JO32-B-1V3-1-T1-LF
Kuvaus
XTAL OSC XO 12MHZ HCMOS SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12 MHz XO (standardi) HCMOS, LVCMOS Oskillaattori 1,8V – 3,3V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
Syöttöjännite
1,8V – 3,3V
Valm.
Taajuuden vakaus
±50ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - syöttö (maks.)
3mA
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
4-SMD, ei johtoa
Tyyppi
Valmistajan laitepakkaus
4-VDFN (3,2x2,5)
Taajuus
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Aihealue
Käyttöönotto/käytöstä poisto
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,041" (1,05mm)