SM3ZS067U310AMR1200
SM3ZS067U310AMR1200
SM3ZS067U310AMR1200
DigiKeyn tuotenumero
670-2690-2-ND - Rullattu teippi (TR)
670-2690-1-ND - Cut Tape (CT)
670-2690-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SM3ZS067U310AMR1200
Kuvaus
CONN M.2 FMALE 67POS 0.020 GOLD
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
67,00 napainen Naaras liitin M.2 (NGFF) -minikortti Kulta 0,020" (0,50mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SM3ZS067U310AMR1200 -mallit
Kategoria
Tuloste
Kaksi
Valmistaja
JAE Electronics
Ominaisuudet
Levyn ohjain
Sarja
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan, Suorakulma
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Terminointi
Juotostina
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Kortin tyyppi
M.2 (NGFF) -minikortti
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Sukupuoli
Naaras
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
5,11µin (0,130µm)
Napojen lukumäärä
67,00
Toimintalämpötila
-40°C – 80°C
Kortin paksuus
0,031" (0,79mm)
Materiaali - eristys
Kestomuovi
Rivien lukumäärä
2
Päätuotenumero
Jako
0,020" (0,50mm)