PS-20PE-D4T2-M1E
DigiKeyn tuotenumero
PS-20PE-D4T2-M1E-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PS-20PE-D4T2-M1E
Kuvaus
CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 20 napainen 0,100" (2,54mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PS-20PE-D4T2-M1E -mallit
Kategoria
Kiinnitystyyppi
Salvan lukitus-/irrotuskoukut, Pitkä
Valm.
Kontaktin pituus - liitäntä
0,236" (6,00mm)
Sarja
Kontaktin pituus - tappi
0,130" (3,30mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Koskettimen kokonaispituus
0,657" (16,70mm)
Osan tila
Aktiivinen
Eristyksen korkeus
0,681" (17,30mm)