MX84B032SF2
DigiKeyn tuotenumero
670-MX84B032SF2-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MX84B032SF2
Kuvaus
CONN RCPT HSG 32POS 2.20MM
Tarkka kuvaus
32 Suorakulmaiset liittimet - kotelot Vastake Aqua 0,087" (2,20mm)
Kategoria
Riviväli
0,118" (3,00mm)
Kiinnitystyyppi
Salpalukko
Väri
Aqua
Liittimen tyyppi
Ominaisuudet
Pidätin
Kontaktin tyyppi
Naaraspistoke
Jako
0,087" (2,20mm)