MX80B12PZ1A
DigiKeyn tuotenumero
670-MX80B12PZ1A-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MX80B12PZ1A
Kuvaus
CONN PIN HOUSING 12 POS CODE A
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12 Suorakulmaiset liittimet - kotelot Piirilevyliitin Musta 0,100" (2,54mm)
Kategoria
Rivien lukumäärä
2
Valm.
Riviväli
0,100" (2,54mm)
Sarja
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Pakkaustapa
Irtotavara
Kontaktin terminointi
Puristin
Osan tila
Aktiivinen
Kiinnitystyyppi
Salpalukko
Liittimen tyyppi
Väri
Musta
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Eristyksen materiaali
Polybutyleenitereftalaatti (PBT), Lasitäytteinen
Napojen lukumäärä
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Jako
0,100" (2,54mm)