MX77A024HF1
DigiKeyn tuotenumero
670-MX77A024HF1-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MX77A024HF1
Kuvaus
CONN PIN HDR 24 POS R/A SMT
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Kiinnitys pintaan, Suorakulma 24 napainen
Kategoria
Kiinnitystyyppi
Lukittuva ramppi
Valm.
Kontaktin pituus - liitäntä
0,240" (6,10mm)
Sarja
Eristyksen korkeus
0,382" (9,70mm)
Pakkaustapa
Kaukalo
Kontaktin muoto
Neliö
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Tina
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Napojen lukumäärä
Eristyksen materiaali
Polyfenyleenisulfidi (PPS), Lasitäytteinen
Rivien lukumäärä
2
Ominaisuudet
Juotostinan varaaminen
Riviväli - liitäntä
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Tyyppi
Eristyksen väri
Musta
Suojaus
Suojattu - 4 seinämää
Virtaluokitus (ampeeria)
3A