JN2AS10UL1-R
DigiKeyn tuotenumero
670-1071-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
JN2AS10UL1-R
Kuvaus
CONN RCPT MALE 10POS GOLD SOLDER
Tarkka kuvaus
10 paikkaa pyöreä liitin Vastake, Urosnastat Juotostina
Pakkaustapa
Kaukalo
Aktiivinen
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP67 - pölytiivis, vedenpitävä
Liittimen tyyppi
Ominaisuudet
Maadoituskenkä
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Jänniteluokitus
200VAC
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys, Läpivientiaukko
Kaapeliaukko
0,472" (12,00mm)
Kiinnitysominaisuus
Laippa
Toimintalämpötila
-20°C – 100°C