IL-AG5-30SK-D3C1-LB
IL-AG5-30SK-D3C1-LB
IL-AG5-30SK-D3C1-LB
DigiKeyn tuotenumero
670-3065-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IL-AG5-30SK-D3C1-LB
Kuvaus
CONN RCPT HSG 30POS 2.50MM
Tarkka kuvaus
30 Suorakulmaiset liittimet - kotelot Vastake Sininen 0,098" (2,50mm)
Riviväli
0,118" (3,00mm)
Väri
Sininen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Jako
0,098" (2,50mm)