FR02C023JA1-R5000
DigiKeyn tuotenumero
670-2740-2-ND - Rullattu teippi (TR)
670-2740-1-ND - Cut Tape (CT)
670-2740-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FR02C023JA1-R5000
Kuvaus
CONN FPC 23POS 0.2MM R/A
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
23 napainen FPC liittimet Kontaktit, Ylä- ja alaosa 0,008" (0,20mm) Kiinnitys pintaan, Suorakulma
Kategoria
Kaapelin päädyn tyyppi
Liuskamainen tai kartiomainen
Valmistaja
JAE Electronics
Kontaktin materiaali
Fosfori-pronssi
Sarja
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kotelon materiaali
Muovi
Osan tila
Aktiivinen
Aktuaattorin materiaali
Muovi
Litteä taipuisa tyyppi
FPC
Ominaisuudet
Matala pistovoima (LIF)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan, Suorakulma
Jänniteluokitus
50V
Liittimen/kontaktin tyyppi
Kontaktit, Ylä- ja alaosa
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Napojen lukumäärä
23
Virtaluokitus (ampeeria)
0,25A per kosketin
Jako
0,008" (0,20mm)
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
3,94µin (0,10µm)
Terminointi
Juotostina
Kotelon väri
Musta
FFC:n, FCB:n paksuus
0,20mm
Aktuaattorin väri
Luonnollinen
Korkeus kortin yläpuolella
0,032" (0,81mm)