FI-SE20MRE
DigiKeyn tuotenumero
670-2083-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FI-SE20MRE
Kuvaus
CONN PLUG 20POS GOLD
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
20 Suorakulmainen liitin Pistotulppa Liitin Kulta
Kategoria
Rivien lukumäärä
1
Valmistaja
JAE Electronics
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Sarja
Kiinnitystyyppi
Pidätinlukko
Pakkaustapa
Kaukalo
Johtimen tyyppi
Litteä taipuisa kaapeli
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Liittimen tyyppi
Pistotulppa
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
3,94µin (0,10µm)
Napojen lukumäärä
20
Väri
Musta
Jako
0,049" (1,25mm)