DX07S024JJ7R1200
DigiKeyn tuotenumero
670-3118-2-ND - Rullattu teippi (TR)
670-3118-1-ND - Cut Tape (CT)
670-3118-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DX07S024JJ7R1200
Kuvaus
USB TYPE C, RECEPTACLE, 1200 PIE
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DX07S024JJ7R1200 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Levyn lukitus
Valmistaja
JAE Electronics
Toimintalämpötila
-30°C – 80°C
Sarja
Porttien lukumäärä
1
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virtaluokitus (ampeeria)
0,25A, 1,25A
Osan tila
Aktiivinen
Jännite – nimellinen
20V