C2777-MX80P10K4F1-FB0.5-900
DigiKeyn tuotenumero
670-C2777-MX80P10K4F1-FB0.5-900-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C2777-MX80P10K4F1-FB0.5-900
Kuvaus
CRIMPED WIRE FLRYB0.5 900MM
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
20 AWG Hyppyjohto Liitin – kaapeli (pyöreä) Tina 35,4" (900,0mm)
Kategoria
Kontaktin pää
Liitin – kaapeli (pyöreä)
Valmistaja
JAE Electronics
Pituus
35,4" (900,0mm)
Sarja
Johdon paksuus
20 AWG