IXYT25N250CHV
DigiKeyn tuotenumero
IXYT25N250CHV-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IXYT25N250CHV
Kuvaus
IGBT 2500V 95A TO-268
Valmistajan vakio toimitusaika
69 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
IGBT 2500 V 95 A 937 W Kiinnitys pintaan TO-268
Hilan varaus
147 nC
Sarja
Td (päällä / pois päältä) @ 25°C
15ns/230ns
Testitila
1250V, 25A, 5Ohm, 15V
Osan tila
Aktiivinen
Käänteinen elpymisaika (trr)
34 ns
Jännite - kollektori-emitteriläpilyönti (maks.)
2500 V
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Virta - kollektori (Ic) (maks.)
95 A
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - kollektorin pulssi (Icm)
235 A
Pakkaus / kotelo
TO-268-3, D3PAK (2 jalkaa + juotoskohta), TO-268AA
Vce(on) (maks.) @ Vge, Ic
4V @ 15V, 25A
Valmistajan laitepakkaus
TO-268
Teho - maksimi
937 W