DSI30-12A
DigiKeyn tuotenumero
DSI30-12A-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DSI30-12A
Kuvaus
DIODE STANDARD 1200V 30A TO220AC
Valmistajan vakio toimitusaika
27 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 1200 V 30A Läpivientiaukko TO-220AC
Kategoria
Nopeus
Standardielpyminen >500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
40 µA @ 1200 V
Pakkaustapa
Putki
Kapasitanssi @ Vr, F
10pF @ 400V, 1MHz
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Teknologia
Pakkaus / kotelo
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
1200 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-220AC
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
30A
Toimintalämpötila - liitos
-40°C – 175°C
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.29 V @ 30 A