CLA60MT1200NTZ-TRL
CLA60MT1200NTZ-TRL
CLA60MT1200NTZ-TRL
DigiKeyn tuotenumero
238-CLA60MT1200NTZ-TRLTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CLA60MT1200NTZ-TRL
Kuvaus
TRIAC 1.2KV 66A TO268AA
Valmistajan vakio toimitusaika
29 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
TRIAC Standardi 1.2 kV 66 A Kiinnitys pintaan TO-268AA
Kategoria
Virta - hilan laukaisu (Igt) (maks.)
60 mA
Valmistaja
IXYS
Virta - pito (Ih) (maks.)
60 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Konfiguraatio
Yksikanavainen
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C (TJ)
Triakkityyppi
Standardi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - estotila
1.2 kV
Pakkaus / kotelo
TO-268-3, D3PAK (2 jalkaa + juotoskohta), TO-268AA
Virta - johtotila (It (RMS)) (maks.)
66 A
Valmistajan laitepakkaus
TO-268AA
Jännite - liipaisuvirta (Vgt) (maks.)
1.7 V
Päätuotenumero
Virta - ei toistuva sysäys 50, 60Hz (Itsm)
380A, 410A