TST24RA00
DigiKeyn tuotenumero
1003-2479-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TST24RA00
Kuvaus
CONN RCPT HSG 24POS 5.08MM
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
24 Suorakulmaiset liittimet - kotelot Vastake Musta 0,200" (5,08mm)
Kategoria
Riviväli
0,200" (5,08mm)
Valm.
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys, Pikakiinnike
Sarja
Kontaktin terminointi
Puristin ja juotos
Pakkaustapa
Irtotavara
Kiinnitystyyppi
Salpapidike
Osan tila
Aktiivinen
Väri
Musta
Liittimen tyyppi
Eristyksen materiaali
Polyamidi (PA), Nylon
Kontaktin tyyppi
Uros tai naaras
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Napojen lukumäärä
Huomaa
Kosketinosat myydään erikseen
Jako
0,200" (5,08mm)