DLM5-260RW6B
DLM5-260RW6B
DLM5-260RW6B
DigiKeyn tuotenumero
1003-1649-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DLM5-260RW6B
Kuvaus
CONN RCPT 260POS PNL MNT
Valmistajan vakio toimitusaika
54 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
260 Liitin Vastake, Kaksineuvoiset kontaktit Paneelikiinnitys Musta
Kategoria
Sarakkeiden lukumäärä
26
Valmistaja
ITT Cannon, LLC
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys
Sarja
Terminointi
Juotostina
Pakkaustapa
Irtotavara
Ominaisuudet
Käyttävän nokka-akselin pesä, Suojakuori, Nollavoima (ZIF)
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Liittimen tyyppi
Vastake, Kaksineuvoiset kontaktit
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
50,0µin (1,27µm)
Napojen lukumäärä
260
Väri
Musta
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Jako
0,100" (2,54mm)
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C