DLM3-60RW6B
DLM3-60RW6B
DLM3-60RW6B
DigiKeyn tuotenumero
1003-1655-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DLM3-60RW6B
Kuvaus
CONN RCPT 60POS PNL MNT
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
60 Liitin Vastake, Kaksineuvoiset kontaktit Paneelikiinnitys Musta
Kategoria
Sarakkeiden lukumäärä
10
Valmistaja
ITT Cannon, LLC
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys
Sarja
Terminointi
Juotostina
Pakkaustapa
Irtotavara
Ominaisuudet
Käyttävän nokka-akselin pesä, Suojakuori, Nollavoima (ZIF)
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Liittimen tyyppi
Vastake, Kaksineuvoiset kontaktit
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
50,0µin (1,27µm)
Napojen lukumäärä
60
Väri
Musta
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Jako
0,100" (2,54mm)
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C