DLM2-96RW6B
DLM2-96RW6B
DLM2-96RW6B
DigiKeyn tuotenumero
1003-1654-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DLM2-96RW6B
Kuvaus
CONN RCPT 96POS PNL MNT
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
96,00 Liitin Vastake, Kaksineuvoiset kontaktit Paneelikiinnitys Musta
Kategoria
Sarakkeiden lukumäärä
12
Valmistaja
ITT Cannon, LLC
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys
Sarja
Terminointi
Juotostina
Pakkaustapa
Irtotavara
Ominaisuudet
Käyttävän nokka-akselin pesä, Suojakuori, Nollavoima (ZIF)
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Liittimen tyyppi
Vastake, Kaksineuvoiset kontaktit
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
50,0µin (1,27µm)
Napojen lukumäärä
96,00
Väri
Musta
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Jako
0,100" (2,54mm)
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C