DL2-96PW6A
DL2-96PW6A
DL Series for Test and Measurement
DL2-96PW6A
DigiKeyn tuotenumero
1003-1639-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DL2-96PW6A
Kuvaus
CONN PLUG 96POS PNL MNT
Valmistajan vakio toimitusaika
54 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
96,00 Liitin Pistotulppa, Kaksineuvoiset kontaktit Paneelikiinnitys Musta
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys
Valmistaja
ITT Cannon, LLC
Terminointi
Juotostina
Sarja
Ominaisuudet
Käyttävä nokka-akseli, Nollavoima (ZIF)
Pakkaustapa
Kaukalo
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
50,0µin (1,27µm)
Liittimen tyyppi
Pistotulppa, Kaksineuvoiset kontaktit
Väri
Musta
Napojen lukumäärä
96,00
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-1
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Jako
0,100" (2,54mm)