APKPB25H10002
DigiKeyn tuotenumero
1003-2111-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1003-2111-1-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
APKPB25H10002
Kuvaus
CONTACT PIN SZ 2.5MM CRIMP GOLD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
KOSKETINNASTA Kosketin Koko 2,5mm Puristin Kulta
Kategoria
Johdon paksuus tai alue - mm²
0,5 – 1,0mm²
Valmistaja
ITT Cannon, LLC
Kontaktin terminointi
Puristin
Sarja
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
Flash
Tyyppi
Teho, Stanssattu
Ominaisuudet
Eristetuki
Kontaktin tyyppi
KOSKETINNASTA
Päätuotenumero
Kontaktin koko
2,5mm