SMS-R015-1.0 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | SMS-R015-1.0 |
Kuvaus | RESISTOR - ISA-PLAN SHUNT, 0.015 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 12 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 15 mOhms ±1% 5W Piirivastukset 2512 (6332 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus, Kosteutta kestävä, Pulsseja kestävä |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Valm. | Lämpötilakerroin ±50ppm/°C |
Sarja | Toimintalämpötila -65°C – 170°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Pakkaus / kotelo 2512 (6332 metrinen) |
Osan tila Aktiivinen | Valmistajan laitepakkaus |
Resistanssi | Koko/mitat 0,250" pit. x 0,120" lev. (6,35mm x 3,05mm) |
Toleranssi | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,039" (1,00mm) |