SMS-R010-1.0
DigiKeyn tuotenumero
4423-SMS-R010-1.0TR-ND - Rullattu teippi (TR)
4423-SMS-R010-1.0CT-ND - Cut Tape (CT)
4423-SMS-R010-1.0DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMS-R010-1.0
Kuvaus
RESISTOR - ISA-PLAN SHUNT, 0.01,
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 mOhms ±1% 5W Piirivastukset 2512 (6332 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus, Kosteutta kestävä, Pulsseja kestävä
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus, Kosteutta kestävä, Pulsseja kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 170°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
2512 (6332 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,250" pit. x 0,120" lev. (6,35mm x 3,05mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,039" (1,00mm)