MCM2012B900GBEDG
DigiKeyn tuotenumero
3526-MCM2012B900GBEDGTR-ND - Rullattu teippi (TR)
3526-MCM2012B900GBEDGCT-ND - Cut Tape (CT)
3526-MCM2012B900GBEDGDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MCM2012B900GBEDG
Kuvaus
CMC 400MA 2LN 90 OHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 90 Ohms @ 100 MHz 400mA DCR 400mOhm
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
400mA
Valmistaja
INPAQ Technology Co., Ltd
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
400mOhm
Sarja
Jänniteluokitus – DC
10V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Johtojen lukumäärä
2
Korkeus (maks.)
0,043" (1,10mm)
Impedanssi taajuudella
90 Ohms @ 100 MHz