IN-P32TATRGB
DigiKeyn tuotenumero
1830-1116-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1830-1116-1-ND - Cut Tape (CT)
1830-1116-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IN-P32TATRGB
Kuvaus
LED RGB CLEAR 4PLCC SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Punainen, Vihreä, Sininen (RGB) 624nm punainen, 525nm vihreä, 468nm sininen LED-ilmaisu - erilliskomponentit 2,2V punainen, 3,2V vihreä, 3,2V sininen 4-PLCC
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
IN-P32TATRGB -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
2,2V punainen, 3,2V vihreä, 3,2V sininen
Valm.
Virta - testi
20mA punainen, 20mA vihreä, 20mA sininen
Sarja
Katselukulma
120°
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Aallonpituus - vallitseva
Väri
Aallonpituus - huippu
630nm punainen, 530nm vihreä, 470nm sininen
Konfiguraatio
Yhteisanodi
Pakkaus / kotelo
4-PLCC
Linssin väri
Väritön
Valmistajan laitepakkaus
Linssin läpinäkyvyys
Kirkas
Koko/mitat
3,20mm pit. x 2,80mm lev.
Millikandelaluokitus
Korkeus (maks.)
1,90mm