XMC1301T016F0032ABXUMA1
DigiKeyn tuotenumero
XMC1301T016F0032ABXUMA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
XMC1301T016F0032ABXUMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
XMC1301T016F0032ABXUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
XMC1301T016F0032ABXUMA1
Kuvaus
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 16TSSOP
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
ARM® Cortex®-M0 XMC1000 Mikrokontrollerit IC 32-bittinen 32MHz 32Kt (32K x 8) FLASH PG-TSSOP-16-8
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
XMC1301T016F0032ABXUMA1 -mallit
Kategoria
Ohjelmamuistin koko
Valm.
Ohjelmamuistin tyyppi
FLASH
Sarja
RAM-muistin koko
16K x 8
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Osan tila
Aktiivinen
Datamuuntimet
A/D 11x12b
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Oskillaattorin tyyppi
Sisäinen
Ydinprosessori
ARM® Cortex®-M0
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Ytimen koko
32-bittinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Nopeus
32MHz
Valmistajan laitepakkaus
PG-TSSOP-16-8
Liitettävyys
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Pakkaus / kotelo
16-TSSOP (0,173", 4,40mm leveys)