TLE4972AE35S5XUMA1
DigiKeyn tuotenumero
448-TLE4972AE35S5XUMA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
448-TLE4972AE35S5XUMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-TLE4972AE35S5XUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TLE4972AE35S5XUMA1
Kuvaus
CURRENT SEN HE/DIF 2000A PG-VSON
Valmistajan vakio toimitusaika
35 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Virta-anturit 2000A 1 kanavaa Hallin ilmiö, Differentiaalinen 6-PowerVDFN
EDA/CAD-mallit
TLE4972AE35S5XUMA1 -mallit
Kategoria
Taajuus
210kHz
Valm.
Syöttöjännite
3,1V – 3,5V
Digi-Reel®
Vasteaika
700ns
Virta - syöttö (maks.)
25mA
Mittaukseen
AC/DC
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Anturin tyyppi
Luokka
Autoteollisuus
Virta - mittaus
Hyväksyntä
AEC-Q100
Kanavien lukumäärä
1
Asennustyyppi
Lähtö
Ratiometrinen, Jännite
Pakkaus / kotelo
6-PowerVDFN
Herkkyys
62mV/mT