TLE42662GSV33HTMA2
DigiKeyn tuotenumero
TLE42662GSV33HTMA2TR-ND - Rullattu teippi (TR)
TLE42662GSV33HTMA2CT-ND - Cut Tape (CT)
TLE42662GSV33HTMA2DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TLE42662GSV33HTMA2
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V PG-SOT223-4
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 150mA PG-SOT223-4
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TLE42662GSV33HTMA2 -mallit
Kategoria
Virta - lepovirta (Iq)
60 µA
Valm.
Virta - syöttö (maks.)
4 mA
Sarja
PSRR
68dB (100Hz)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ohjausominaisuudet
Esto
Osan tila
Aktiivinen
Suojausominaisuudet
Ylikuumeneminen, Napaisuudenvaihto, Oikosulku
Lähdön konfiguraatio
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C
Lähdön tyyppi
Luokka
Autoteollisuus
Regulaattorien lukumäärä
1
Hyväksyntä
AEC-Q100
Tulojännite (maks.)
45V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Pakkaus / kotelo
TO-261-4, TO-261AA
Jännitehäviö (maks.)
1,1V @ 100mA