TDA22590XUMA1
DigiKeyn tuotenumero
448-TDA22590XUMA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
448-TDA22590XUMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-TDA22590XUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TDA22590XUMA1
Kuvaus
POWERSTAGE CE
Valmistajan vakio toimitusaika
61 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
OptiMOS™ Muunnin, CPU GPU jänniteregulaattorit IC 1 Lähtö PG-UFLGA-34
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TDA22590XUMA1 -mallit
Kategoria
Lähtöjen lukumäärä
1
Valmistaja
Infineon Technologies
Lähtöjännite
0,225V – 5,5V
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
34-PowerUFLGA
Sovellukset
Muunnin, CPU GPU
Valmistajan laitepakkaus
PG-UFLGA-34
Jännite - tulo
4,25V – 16V