TC366DP64F300SAALXUMA1
DigiKeyn tuotenumero
448-TC366DP64F300SAALXUMA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TC366DP64F300SAALXUMA1
Kuvaus
IC MCU 32BIT 4MB FLASH 180LFBGA
Valmistajan vakio toimitusaika
42 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
TriCore™ AURIX™ Mikrokontrollerit IC 32-bittinen kaksiydin 300MHz 4Mt (4M x 8) FLASH PG-LFBGA-180-1
Kategoria
Ohjelmamuistin koko
Valm.
Ohjelmamuistin tyyppi
FLASH
Sarja
RAM-muistin koko
672K x 8
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
3,3V, 5V
Osan tila
Aktiivinen
Oskillaattorin tyyppi
Sisäinen
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C (TA)
Ydinprosessori
TriCore™
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Ytimen koko
32-bittinen kaksiydin
Valmistajan laitepakkaus
PG-LFBGA-180-1
Nopeus
300MHz