TC322LP16F160FAAKXUMA1
DigiKeyn tuotenumero
448-TC322LP16F160FAAKXUMA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
448-TC322LP16F160FAAKXUMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-TC322LP16F160FAAKXUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TC322LP16F160FAAKXUMA1
Kuvaus
IC MCU 32BIT 1MB FLASH 80TQFP
Valmistajan vakio toimitusaika
42 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
TriCore™ AURIX™ Mikrokontrollerit IC 32-bittinen 160MHz 1Mt (1M x 8) FLASH PG-TQFP-80-7
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TC322LP16F160FAAKXUMA1 -mallit
Kategoria
Ohjelmamuistin koko
Valm.
Ohjelmamuistin tyyppi
FLASH
Sarja
RAM-muistin koko
152K x 8
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
3,3V, 5V
Osan tila
Aktiivinen
Oskillaattorin tyyppi
Sisäinen
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Ydinprosessori
TriCore™
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Ytimen koko
32-bittinen
Valmistajan laitepakkaus
PG-TQFP-80-7
Nopeus
160MHz